Izrafel - 2008-12-19 08:34:39

Od niedzieli 21.12.2008 zaczną obowiązywać nowe zasady zarządzania funduszami klanu:
1. Podatek zostanie zmniejszony (2%) i tak będzie aż do następnej niedzieli - macie tydzień na zbieranie kasy dla siebie i dla klanu.

2. Podwyższenie ściągania podatku będzie miało miejsce w niedzielę na jeden dzień - wtedy w nocy z niedzieli na poniedziałek zostanie pobrane 5% podatku.

3. Wymagane jest, żeby każdy członek klanu odprowadził w niedzielę do kasy przynajmniej 1 milion kredytów (tak więc na koncie w dniu zbierania podatku musi mieć 20 milionów kredytów).

4. Osoby, które nie odprowadzą 1 miliona do kasy NIE będą mogły starać się o dofinansowanie w następnym tygodniu. Jeżeli w kolejnym tygodniu zbierzecie tyle, żeby odprowadzić milion to wskakujecie ponownie na listę osób, które mogą otrzymać dofinansowanie. Jest to dobre, gdyż mając 20 milionów własnej kasy na koncie odprowadzacie milion więc zostaje wam 19 mln i możecie dostać kasę na to co potrzbujecie - jest w ten sposób zagwarantowany wkład własny. Myślę, że to uczciwe.

5. Na koncie klanu w każdym tygodniu musi zostać kwota 150 milionów kredytów - jest to kwot nienaruszalna do wykorzystania w razie nagłej potrzeby. Nie będzie dofinansowań jeżeli kwota na koncie klanu nie będzie przekraczać tych 150 mln.

6. W razie nagłej potrzeby (szybkie uzbieranie kasy dla kogoś) istnieje możliwość, że po uzgodnieniu z radą podatek zostanie włączony w tygodniu (nie tylko w niedzielę) na kilka dni. Ale to tylko w sytuacjach awaryjnych!!!

śmieszne nazwy sojuszy www.privservermetin2.pun.pl nishida nostale jak poderwać dziewczyne w szkole liceum husqvarna 51 opis