DarkOrbit PKZ

Forum Gry Darkorbit

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Akceptujesz regulamin przebywając na tej stronie i tym forum

#1 2008-11-15 09:55:12

Izrafel

Gracz

Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 34
Punktów :   

Zasady bicia alienów.

Witam
Chciałbym przekazać kilka rad zwłaszcza młodym graczom w naszym klanie, które to rady powinny przez nich być traktowane jako zasady.

Często zdarza się, że w trakcie bicia duzych alienów (Macki, Kryształy, Bossy) pojawiają się problemy w stylu " inny klan przejął mojego aliena", "strzelali do mnie chociaz swiecił mi się na czerwono" itd.

Otóż chce Wam zakomunikować nastepujące fakty:

1. Jeżeli bijecie aliena metodą "na skoki przez portal" i po przeskoku go gubicie (tzn. ktoś inny wam go przejął) to JEST TO TYLKO I WYŁĄCZNIE WASZA WINA !!!
Metoda ta niesie ryzyko, że ktoś wam tego aliena zabierze i go dokończy... musicie znać to ryzyko i wiedzieć, że NIE WOLNO strzelać to takiego kogoś.
W takim przypadku klan NIE BĘDZIE WAS BRONIŁ.

2. Dla świętego spokoju i waszej przyjemności z gry odradzam także tzw. " łapanie" alienów przy portalu. Jest to sytuacja opisana powyżej tylko z drugiej strony. "Napoczęty" alien niedaleko portalu należy prawdopodobnie do kogoś innego, kto skoczył przez portal i go zgubił. Nie miejcie więc pretensji, jeżeli ten ktoś zacznie do was strzelać, żeby go odzyskać.
Oczywiście jeżeli on go zgubił to jest to JEGO WINA i możecie go sobie dalej bić. Jednakże może to być przyczyną konfliktu....tak więc dla waszego świętego spokoju nie ruszajcie tych alienów.
W tym przypadku w UZASADNIONYCH SYTUACJACH klan BĘDZIE WAS BRONIŁ. (Jednakże proszę nie nadużywajcie tego bo sie zdenerwuję)

3. Strzelanie do kogoś z innego klanu lub bezklanowca w celu odebrania mu aliena będzie BEZWZGLĘDNIE karane. Jeśli dojdą do mnie słuchy, że coś takiego robicie liczcie się z konsekwencjami - nawet z usunięciem z klanu. (Macie przykład Katasza - wyleciał między innymi za cos takiego).

4. Moja rada - bijcie alieny metodą "kręcenia" się wokół nich, a jeśli macie z tym problem poproście na TS kogoś z klanu i myślę, że wam pomoże.

Na koniec - ostatnio nasza reputacja została troszeczkę nadszarpnięta. Nie chcę, żeby inne klany, zwłaszcza te z Top 200 myślały, że jesteśmy klanem noobów. W związku z tym, w przypadku wystąpienia problemów o których pisałem powyżej pamiętajcie jedno - ZAWSZE sprawdzam wersje wydarzenia u jednej i u drugiej strony. Tak więc bądźcie ostrożni... nie zawsze będę wam wierzył na ślepo i czasem jeśli uznam, że wina leży po waszej stronie konsekwencje będą wyciągane.

Pozdrawiam
Izrafel

Offline

 

#2 2008-11-15 14:52:48

mintaa

Administrator

1499636
Skąd: Bełchatów
Zarejestrowany: 2008-11-12
Posty: 33
Punktów :   

Re: Zasady bicia alienów.

Święte słowa. Dzięki za wstawkę Izi zapomniałem dodać tego wpisu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.autocentrum.pun.pl www.skerls.pun.pl www.dmc.pun.pl www.mistrz-bakugan-gra.pun.pl www.virkensa.pun.pl