DarkOrbit PKZ

Forum Gry Darkorbit

Ogłoszenie

Akceptujesz regulamin przebywając na tej stronie i tym forum

#1 2008-11-24 07:58:33

Izrafel

Gracz

Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 34
Punktów :   

Zmiana firmy

Witam
Wczoraj na zebraniu klanowym przy bardzo dużej frekwencji (wszystkim obecnym bardzo dziękuję za przybycie) ustaliliśmy, że w środę zmieniamy firmę na MMO. Cały klan zmienia firmę tak więc zostajemy RAZEM!
Klan przeniosę w środę rano, ja też wtedy przejdę na MMO. Każdy z was powinien w środę zmienić firmę. Do tego czasu musicie zakończyć wszystkie misje i uzbierać 5 tys. uridum bo tyle kosztuje zmiana firmy.
Na MMO dołaczymy do sojuszu Polaków [$] i będziemy korzystać z ich TS. Hasło i adres servera TS podam na wiadomościach klanowych we wtorek. Tam będziemy mieli swój pokój i mam nadzieję, że szybko i sprawnie na ten TS sie przeniesiemy.
Graliśmy razem rok na EIC... nadszedł czas zmian, nowe wyzwania, nowe mapy, nowe sojusze. Poznamy nowych ludzi i będziemy mieli nowe misje (na ziemniaków ;p). Na pewno bedzie to miało odświerzający wpływ dla nas i dzieki temu nabierzemu nowego zapału do gry.
Zmiana firmy wiąże sie także z utrata połowy poważania i w związku z tym niektórym z nas spadną także rangi.  Wierzę w to jednak, że szybko to nadrobimy.... po prostu będziemy musieli wziąść się mocno do roboty.

Na początku spodziewajcie się szoku....nowe mapy, nowe klany, nowe żółte i zielone kropki na minimapie, nowe tagi innych klanów spoza sojuszu ... nie martwcie sie jednak, 2 lub 3 tygodnie i będziecie się czuć jak u siebie.
W sojuszu na marsie obowiązują pewne zasady....jak zachowywać sie na battlu, co robić kiedy was ktoś zaatakuje itd. Nie są one odmienne od naszych tylko bardziej dopracowane. Na battlu jest jedna zasada....słuchać prowadzącego. A jeśli was ktoś zaatakuje przy kryśce lub z innego powowdu... zrobic print screena i powiadomić lidera klanu a on poruszy sprawę dalej. Oczywiście tak jak u nas NIE WOLNO atakować innych bez powodu lub odbierać im alienów.

Dalsze informacje (o ile będą jakies nowe) będę podawał na bieżąco.

Izrafel

Offline

 

#2 2008-11-24 09:18:55

strongman25

Gracz

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2008-11-21
Posty: 40
Punktów :   

Re: Zmiana firmy

no to czekam na was


I Am Legend

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
tipsy wzory french najwiekszy joint swiata cs adrenalina oczko wodne ryby www.radio-stolica.pun.pl