DarkOrbit PKZ

Forum Gry Darkorbit

Ogłoszenie

Akceptujesz regulamin przebywając na tej stronie i tym forum

#1 2008-11-21 07:17:11

Izrafel

Gracz

Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 34
Punktów :   

Zmiany

Witam
Od nowego roku francuscy gracze z SLK zamierzają zmienić firmę na Venus. Motywem jest potrzeba zmiany, nowe wyzwania i NAJWAŻNIEJSZE wygranie bitwy Jackpot (o 10 tys. Euro).
W tej chwili trawją dyskusje, które klany i jak wielu członków zmieni firmę razem z SLK. Vaunange oświadczył, że wystarczy 25 osób żeby doszło do zmiany i myślę, że taka ilośc się spokojnie znajdzie więc sprawa jest raczej przesądzona.

SLK chce zmienic firmę, ponieważ liczy, że na venus ma szanse wygrać bitwę jackpot. Motywy mają dość szlachetne... wygrana 10 tys. euro pozwoli, żeby pomóc jednemu z graczy w poważnych problemach fiansowych (na ten cel chcą przeznaczyć 5 tys.), a resztę pieniędzy podzielic na poszczególne klany, żeby ufundować konta premium.
SLK ma już tak wysoki levele, że im się nudzi, nie mają misji, więc ich celem stanie się teraz wygranie jackopta. Na venusie chcą tworzyc sojusz z 3T i BUG-ami. Tak silny sojusz na pewno zaburzy stosunek sił i venus będzie firmą, która będzie panować na battlemaps. Poza tym na jackpocie mogą liczyć na pomoc francuzów i polaków z serwerów polskiego i francuskiego, gdzie venus jest najlepszą firmą i ma najwięcej graczy. Gracze z tych serwerów moga pomóc w wygrani jackpota (dla tych, którzy nie wiedzą w jackpocie uczestnicza gracze ze wszystkich serwerów). Tak więc cel jakim jest wygrana jackpota jest osiągalny.

Jakie są opcje dla naszego klanu:
1. Możemy zostać na EIC i próbować dalej latać w sojuszu razem z klanami, które nie odejdą - część PSO i PS0 (niektórzy pewnie tez odejdą z SLK), klanem Sindyhunda i resztką SLK, która nie zmieni firmy (podejrzewam, że nie wszyscy z SLK pójdą na venus....zwłaszcza niektórzy niemieccy gracze zostaną). Niestety według mnie (mija prywatna opinia) ziemia znów stanie się słaba i wyloty na battle będą tylko marzeniem. Poza tym PSO będzie siłą dominującą w pozostałośći sojusz....co to dla nas oznacza każdy chyba wie.

2. Idziemy z SLK na Venus... możemy uczestniczyć w tym sojusz i budować go, jest to najłatwiejsza droga do wygrania jackpota. Musimy sie liczyć z tym, że przechodząc na Venus będziemy walczyć, będzie wiele wojen o pierszeństwo w firmie, obecne klany z Venus będa chciały nam skopać tyłki i wywalić nas spowrotem na EIC. Tak więc rozrywka w grze niewątpliwie będzie, choć na battlemaps będzie nudno....będziemy tam jako firma dominować całkowicie.

3. Idziemy na MMO dołączając do sojuszu polskich klanów. Może w ten sposób wzmocnimy troszke chłopaków na marsie, być może będziemy mogli być przeciwwagą dla potęgi venusa. Będziemy mogli realizować wizje wszystkich polaków na jednej firmie. Rozrywka na battlu na pewno bedzie gdyż jako słabsi będziemy się starali wygrać z silniejszymi. Jednakże o wygraniu jackpota możemy raczej zapomnieć.  Gra będzie też trudniejsza, gdyż może się okazać że potęga Venus po zmianie firmy przez SLK będzie tak duża, że zarówno MMO jak EIC będzie w niezłych tarapatach. No ale wyzwanie będzie.

Proszę wszystkich członków klanu o zagłosowanie w sondzie a także o komentarz w tym wątku. Nie klikajcie tylko na głosownie i nie zamykajcie strony myśląc, że zrobiliście wszystko. Mamy w klanie 38 osób. Budowaliśmy go 11 miesięcy. Chcę poznać wszystkie wasze opinie nim podejmiemy ostateczna decyzję tak więc piszcie co o tym myślicie. Jak będę posiadał nowe informacje dotyczące postanowień innych klanów z sojuszu to będę je umieszczał w tym wątku. Wspónie podejmiemy decyzję co robimy.
Zapraszam do merytorycznej dyskucji, bez narzekania itd. Decydujemy teraz o przyszłości PKZ !

P.S. Jeżeli ktos z Was widzi to inaczej, widzi inne możliwości dla PKZ lub ogólnie ma inne zdanie dotyczące wizją przyszłości ... również proszę o komentarz. Te opcje, które przedstawiłem są moją prywatną spekulacją nad tym co będzie i jakie mamy opcje.

Izrafel

Offline

 

#2 2008-11-21 08:54:04

Izrafel

Gracz

Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 34
Punktów :   

Re: Zmiany

Jeżeli Danio przyszedłeś do  nas tylko po to, żeby dostać na golca to chyba nie rozumiesz o co w tej grze chodzi i nie wiesz po co jest klan. Prosiłem żeby w tym wątku była prowadzona merytoryczna dyskusja NA TEMAT, a twój goliat nie  jest  tematem tej dyskusji.  Jeżeli masz już coś napisać to pisz NA TEMAT.

Offline

 

#3 2008-11-21 09:28:53

JACMAT2

Gracz

4444590
Skąd: CZĘSTOCHOWA
Zarejestrowany: 2008-11-15
Posty: 8
Punktów :   

Re: Zmiany

Wydaje mi się że nasze miejsce jest na ziemi w końcu sama nazwa PKZ nie jest bez znaczenia , po zmianie firmy była by bezsensowna, jestem za tym żeby nie patrzec na SLK tylko robic swoje na ziemi w końcu to tylko gra a tu na ziemi jest jeszcze wiele do zrobienia, pewnie nigdy nie dorównamy SLK  chociarz kto wie: to nie znaczy że musimy stale się ich trzymac po zatym wzmocni się nasza pozycja na ziemi

Offline

 

#4 2008-11-21 09:42:40

Ragat

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 31
Punktów :   

Re: Zmiany

hmmm,idac na venusa bedzie nam ciezko,jak izi mowil mozemy miec pelno wojen ( inna sprawa ze usimy patrzec na nasz klan a nie na wladka i SLK),zostajac na ziemi bedziemy w sojuszu z psami i innymi klanami raczej nieruchawymi( psy juz rozpieprzyly TEA wiec i \†/ tez rozpieprza,juz teraz robia dziwne rzeczy w sojuszu) a tworzenie nowego sojuszy na ziemi nie ma  sensu bo nie ma z kim go tworzyc.zostaje wiec mars.

Offline

 

#5 2008-11-21 09:43:56

\†/.:Lust:.\†/

Gracz

Zarejestrowany: 2008-11-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: Zmiany

Cześć, Wszystkim.
Odpowiedz na to pytanie nie będzie łatwe. Decyzja również.
Klan SLK niewątpliwie odniosło sukces w Dark Orbit. Takie są zasady gry. Bardzo jestem wdzięczny SLK bo wiele dla nas zrobili, wiele się nauczyliśmy, a złoty okres PKZ-u przypał na okres kiedy SLK jest na EIC. Dodam też, że podziwiam samego Vaunange, to miły gość, sympatyczna osoba, który dba o przyjaźń klanów, jest merytoryczny i posiada wielką charyzmę, która przyciąga setki graczy. Dziś rano rozmawiałem z Vaunange przedstawił mi swoje plany. Oczywiście zmartwiły mnie ale odpowiedziałem, że go rozumiem. Mimo to, ile klan SLK dla nas zrobił, a bez wątpienia zrobił bardzo wiele, nie chciałbym podążać za klanem, który się po prostu nudzi, a ich celem nie jest sama gra, tylko kasa z Euro Jackpoint. Klanowi SLK można zarzucić łamanie panującej harmonii po miedzy Firmami są niestali, a sojusze są tym czasowe.  Co teraz stanie się z EIC ? Będzie się kruszyć prze tyle czasu aż nie zawita tu jakiś klan również potężny, a  takich jest tylko kilka. Na EIC będzie ciężko stworzyć tak zgrany sojusz, a jeśli  nawet się uda to i tak PvP będzie dla nas ciężkim wyzwaniem, a wole mieć do kogo strzelać ! SLK zmieniło zasady tej gry tak, że potężny sojusz jest koniecznym rozwiązaniem, a Ziemia raczej go straci. Stare czasy jak lataliśmy z Aniołami na Ventlillo już minęły. Jeśli PKZ ma nadal rosnąć musimy podjąć poważną decyzję, a będzie ona dobra zawsze gdy podejmiemy ją wszyscy razem, całym klanem PKZ ! Myślę, że warto poczekać na rozwój sytuacji tu na Ziemi jak odejdzie SLK. Nie zapominajmy, że jaka jest nazwa naszego klanu, to też nasze klanowe przeznaczenie  ;P Mamy najlepszych przywódców mintaa i Izrafel, musimy być naprawdę pewni decyzji zmiany Firmy, lepiej się spóźnić niż potem żałować decyzji.   
         Jeśli muszę odejść z EIC chciałbym odejść na MMO, budować silny sojusz z Polskimi graczami, nabrać nowych chęci do walki i tworzenia czegoś potężnego i stałego. Jeśli wybierzemy inną drogę to wiedzcie, że PKZ tu jest dla mnie najważniejszy ( jestem stały w uczuciach ) i będę chciał za nim podążać, aż mnie sami wywalicie z klanu, a chyba trzymam się na granicach waszych wytrzymałości FUSY ;P
                                                                                                                \†/.:Lust:.\†/

Offline

 

#6 2008-11-21 11:30:26

Izrafel

Gracz

Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 34
Punktów :   

Re: Zmiany

Co do zmiany nazwy i tagu klanu to są szczegóły techniczne ... tag zawsze może zostać a nazwa... no cóż np. Polski Klan Zajobów , Zamiataczy, Zajebistych Graczy czy cokolwiek innego. Nie to jest meritu sprawy więc nie roztrząsajmy takich głupot teraz bo o tym będziemy mysleć później.

Pamiętajcie też że przy zmianie firmy spadną nam rangi i powazanie ale to jest do odrobienia - według mnie niestotny szczegół.

Pytanie brzmi co robimy. Mamy miesiąc na podjęcie decyzji (do nowego roku). Dziekuję Lust za rozległy komentarz. Proszę jednak żebyś konkretnie się zdeklarował co uważasz, że powinniśmy zrobić - bez mówienia "że ja zrobię to co reszta klanu". cały klan podejmie decyzję ... zadecyduje większość, dlatego każdy musi powiedzieć konkretnie czego chce.
Najważniejsze jest żeby klan był razem NIEZALEZNIE NA KTÓREJ FIRMIE

Offline

 

#7 2008-11-21 11:36:13

Ragat

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 31
Punktów :   

Re: Zmiany

Adam_PKZ napisał:

jak mamy zmienic firme to tylko na marsa możemy tam załozyc klan nie PKZ-Polski Klan Ziemian tylko PKM Polski Klan Marsa i po sprawie ci co chca zosatc na ziemi nieh zostana a ci co chca na venusa to na veusa niech ida a reszta na marsa. Adam_PKZ

tu nie chodzi o to zeby klan rozbic na 3 frakcje ale zeby utrzymac klan w calosci i zrobic to co chce wiekszosc.

Offline

 

#8 2008-11-21 12:24:55

robertoll

Gracz

Zarejestrowany: 2008-11-12
Posty: 5
Punktów :   

Re: Zmiany

Osobiście jestem mocno związany z ziemią więc chciałbym tu pozostać dlatego myślę, że warto poczekać na rozwój sytuacji. Jeśli chodzi o inne ewentualne opcje to najbliższa jest mi ta na Marsa i tworzenie Polskiego Sojuszu. Venus w moim przypadku nie biorę nawet pod uwagę.
Wspomniałem, że bliska jest mi ziemia więc proponuję rozważyć jeszcze jedną opcję:

Przekonanie części polskich graczy z Marsa do ziemi i tworzenie tutaj mocnego sojuszu. Myślę, że ostatnie wydarzenia na Marsie mogą w tym pomóc(ale może to tylko pogłoski).

Jednak nazwa PKZ zoobowiązuje mimo, że zdania mogą być tu podzielone jak już zresztą zauważyłem. Jestem za utrzymaniem tej nazwy i zachowaniem własnej tożsamości.

Offline

 

#9 2008-11-21 12:51:34

strongman25

Gracz

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2008-11-21
Posty: 40
Punktów :   

Re: Zmiany

jeśli sie tak stanie ze SLK przejdzie na VRU to na pewno stworzą potęgę z BUG i 3T i RUS czyli potęga nie do przejścia

to zęby latać w tedy na PVP trzeba iść na Venus

a jeśli chcecie walczyć i dołączyć do silnego sojuszu polskiego zapraszam na marsa 

wiec jak walczyć to zapraszam na marsa i do sojuszu  [$] który jest silny a w nim sami Polacy
a jeśli interesi was łatwe battle to na VRU
wiec

ja osobiście bym poszedł na VRU ale jak co czekam jak narazie na marsie

(mintek pimpek i izi fizi oraz regina , kasienia ma lenia a neli matme wkuwa)

Ostatnio edytowany przez strongman25 (2008-11-21 12:53:15)


I Am Legend

Offline

 

#10 2008-11-21 12:56:58

mintaa

Administrator

1499636
Skąd: Bełchatów
Zarejestrowany: 2008-11-12
Posty: 33
Punktów :   

Re: Zmiany

Panowie i panie informuję was iż decyzja nie będzie taka łatwa. Ja z decyzją SLK się nie zgadzam i jej nie rozumiem. Z drugiej strony oni już wszystko osiągnęli i chcę czegoś nowego. Dlatego ich decyzja nie wpłynie napewno na nasze losy. Nie rozpadliśmy się nawet gdy stare niemieckie klany do nas strzelały. Dlatego opcje dla mnie są trzy. Włodek chciałby aby PKZ poszedł z nim na venus. Myślę, iż wynika to z naszego oddania. Mars jest nam bliższy emocjonalnie. Polacy tam grają. Ale nie po to przetrwaliśmy wojny zamieszanie na ziemi itp. , żeby teraz tak łatwo zmieniać firmę. Radzę się wstrzymać z decyzją i popatrzyć co się będzie działo po przejściu części ludzi na inne firmy. Wtedy będziemy mieli kartę przetargową ewentualnie dyskutować i negocjować z innymi na temat pozostania bądź zmiany firmy. Wracam w niedzielę i pogadamy wtedy dokładniej.

Offline

 

#11 2008-11-21 13:11:07

strongman25

Gracz

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2008-11-21
Posty: 40
Punktów :   

Re: Zmiany

zanim przejdziecie na inną firmę zastanówcie sie dwa razy by potem nie żałować



regina kiedy na


I Am Legend

Offline

 

#12 2008-11-21 13:11:14

Ragat

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 31
Punktów :   

Re: Zmiany

mintaa napisał:

Panowie i panie informuję was iż decyzja nie będzie taka łatwa. Ja z decyzją SLK się nie zgadzam i jej nie rozumiem. Z drugiej strony oni już wszystko osiągnęli i chcę czegoś nowego. Dlatego ich decyzja nie wpłynie napewno na nasze losy. Nie rozpadliśmy się nawet gdy stare niemieckie klany do nas strzelały. Dlatego opcje dla mnie są trzy. Włodek chciałby aby PKZ poszedł z nim na venus. Myślę, iż wynika to z naszego oddania. Mars jest nam bliższy emocjonalnie. Polacy tam grają. Ale nie po to przetrwaliśmy wojny zamieszanie na ziemi itp. , żeby teraz tak łatwo zmieniać firmę. Radzę się wstrzymać z decyzją i popatrzyć co się będzie działo po przejściu części ludzi na inne firmy. Wtedy będziemy mieli kartę przetargową ewentualnie dyskutować i negocjować z innymi na temat pozostania bądź zmiany firmy. Wracam w niedzielę i pogadamy wtedy dokładniej.

mnie nawet za cala roczna produkcje tyskiego nie zaciagniecie na venusa

Offline

 

#13 2008-11-21 13:23:57

Izrafel

Gracz

Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 34
Punktów :   

Re: Zmiany

pójdziesz za mną

Offline

 

#14 2008-11-21 13:43:22

\†/.:Lust:.\†/

Gracz

Zarejestrowany: 2008-11-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: Zmiany

Eh, to jest moja konkretna decyzja. Pozostać na Ziemi jak odejdzie SLK, zobaczyć jak potoczą się sprawy na Ziemi. Nie wiadomo czy SLK przejdzie naprawde cały, może nastąpi reszada klanów na MMO i VRU bo nie zaakceptują SLK na Venusie. Myślę aby poczekać chociaż cały Styczeń, wykonac misje na MMO, i zmieniać Firme na Mars, bo na Venus będzie w co strzelać. Po za tym wole strzelac z Polakami He, teraz będę ostrożniej mówił, że na MMO niema inteligęcji. Zależy mi abyśmy pozostali jednym klanem w całości ;D

Offline

 

#15 2008-11-21 15:22:48

SOLDIER

Gracz

7981799
Skąd: Cork
Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 23
Punktów :   

Re: Zmiany

Ja ak narazie nie mam zdania na ten temat i uwazam  ze caly klan PKZ napewno nie zmieni firmy a jeśli zdecydujemy sie zostać na EIC to pojawią sie ludzie którzy przejdą na MMO lub VRU  przejście na MMO i sojusz  z Polakami z mojej perspektywy jest bradzo kuszącą propozycją. Przejscie na VRU i panowanie na PVP  też jest bradzo dobrym rozwiązaniem, Ja osobiście potrzebuje jakiejś zmiany ponieważ gra zaczyna  mi  sie nudzic.Jeśli klan zdecyduje sie na przejscie na MMO to chyba bedzie najlepsze rozwiązanie wydaje mi się ze sojusz z P$ami nie ma szans bez SLK to oni utrzymuja ten sojusz w calości 


Bim Oi Repellere Licet

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kamracizkaraibow.pun.pl www.yellington.pun.pl www.nbk.pun.pl www.narutospbf.pun.pl www.bakuclub.pun.pl