Ogłoszenie

Akceptujesz regulamin przebywając na tej stronie i tym forum

#1 2008-11-24 18:23:54

Izrafel

Gracz

Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 34
Punktów :   

Zasady w sojuszu na MMO

Klany w ramach Sojuszu mają OBOWIĄZEK prowadzić wszystkie razem (w tym samym czasie, z tym samym przeciwnikiem) wojny w myśl zasad opisanych poniżej. Nie ma od tego wyjątków.


Nowe zasady w konfliktowych sytuacjach. To nie my wywołujemy wojny (z małymi wyjątkami o których mowa poniżej). Będziemy działać na zasadzie rozmowy (jeśli będzie z kim rozmawiać i jeśli osoba poszkodowana potrafi powstrzymać swoją dumę i ambicję) lub na zasadzie "oko za oko".

W przypadku gdy zostaniesz zestrzelony przez:
1.    gracza bezklanowego masz prawo odpłacić mu tym samym z ewentualną pomocą kolegów ze swojego klanu,
2.    gracza klanowego: jeśli będzie to klan z którym mamy kontakty w ramach TS próbujemy wyjaśnić całą sytuację (ze znanymi nam klanami preferujemy rozmowy i kompromisy) - jeśli komuś duma i ambicja nie pozwala na rozmowę ma prawo zestrzelić tego gracza przy pomocy kolegów ze swojego klanu (bez udziału klanów trzecich), w takiej sytuacji wyrównujemy rachunki tylko 1 do 1, nie próbować się odgrywać po 2 czy 3 razy, w grę "oko za oko" gramy do czasu gdy nie zostanie klanowi wywołana wojna lub druga strona da sobie spokój
3.    jeśli koleś nie zdążył Cię zestrzelić bo udało Ci się uciec postępujemy tak jak w pkt. 2, rozróżniajcie przypadkowe strzelanie do Was od celowych, to że ktoś do Was strzeli 10 razy z niebieskiej a Wy przypadkowo będziecie mieli mało HP niekoniecznie oznacza, że chciał Was zestrzelić, może to być czysty przypadek: lag, namierzyła Was zamiast aliena/przeciwnika

Jeśli któremuś z klanów w ramach "zielonego" sojuszu zostanie wywołana wojna, OH, zastępcy OH lub gracze upoważnieni mają 24 godziny na spotkanie (wskazane jak najszybsze działanie) na którym zostanie omówiona cała sytuacja i podjęta decyzja o wywołaniu "delikwentom" wojny przez wszystkie klany "zielonego" sojuszu. W sytuacji gdy ktoś chce grać w "oko za oko" np. do 100 : i dany klan jest już tym zmęczony postępujemy jak wyżej. O zakończeniu wojny decydują również WSZYSTKIE "zielone" klany sojuszu i następuje to w tym samym czasie.

Sprawy stracenia kryształa: jeśli strzelasz do kryształa i tracisz go bo - za daleko odleciałeś, źle skoczyłeś przez portal, nie umiesz "robić" kryształów - TWOJA STRATA i TWOJA WINA (lub BIG POINTA np. lagi). Nie masz prawa odzyskać go na siłę. Można podlecieć do gościa i 2-3 strzałami ze zwykłej amunicji zasugerować ODDAJ TO BYŁO MOJE. Ale ten gość nie ma obowiązku Ci go oddać. To samo tyczy się wszystkich dużych alienów na których Wam bardzo zależy (włączając w to bossy).

Jeśli stracisz kryształa bo ktoś do Ciebie strzelał (chodzi tylko o stratę na rzecz strzelającego) masz prawo go odzyskać przy pomocy kolegów z klanu, łącznie z zestrzeleniem delikwenta.

Jeśli ktoś Ci ukradnie surowce z kryształa (tudzież innego ważnego dla Ciebie aliena) masz prawo go zestrzelić w ciagu 10 min (pamiętaj że jeśli go zestrzelisz zanim skoczy w portal będziesz go mieć na plus) - jeśli chcesz być pewny zestrzelenia zawołaj kolegów o pomoc i nie goń od razu delikwenta żeby nie skoczył przez portal, jeśli kradzieże przez tego samego gracza się powtarzają (najczęściej trąbią o tym inni) tępimy gościa do bólu - nie są to zazwyczaj gracze z dobrych klanów

Dalej obowiązuje zasada robienia screenów (oczywiście w miarę możliwości), które mogą być później dowodami. Dla niezorientowanych screena robi się w następujący sposób: gdy ktoś do Ciebie strzela i widzisz go na monitorze wciskasz na klawiaturze klawisz PRINT SCRN, później otwierasz program PAINT i dajesz Ctrl + V lub wybierasz wklej. Zapisujesz to jako plik JPG BMP itp. i już masz dowód w sprawie.

Klany w ramach PON (na żółto):


Klany w ramach PON są dla nas neutralne, PRZEWAŻNIE pomagają nam na bitewnych i normalnych mapach w biciu alienów lub VRU i EIC, nie pomagają nam w wojnach, my im również. Nie prowadzimy nawet na ten temat rozmów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Edytor fajnych liter strzelilo mi w silniku i motor nienodpala dlugosc mapy w nazwie cs www.msg2010sum.pun.pl jak wymienić przewody zapłonowe golf 4