DarkOrbit PKZ

Forum Gry Darkorbit

Ogłoszenie

Akceptujesz regulamin przebywając na tej stronie i tym forum

#1 2009-02-26 07:10:36

Izrafel

Gracz

Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 34
Punktów :   

Połączenie klanów

Witam
Dostaliśmy propozycję połacznie sie z S.P.Q.R
Szczegóły techniczne będą dopiero ustalane jednakże najpierw musiałbym wiedzieć czy jest wola ze strony PKZ do takiego połączenia.
Nasz klan ma przestój jeśli chodzi o nowych doświadczonych pilotów. Akademi nie spełnia także zbyt dobrze swojej roli bo tylko kilku latających w niej członków naprawdę się stara, żeby grać dobrze i jak najszybciej dołączyć do głównego klanu. (wiem które osoby się starają i doceniam to).

Osobiście uważam, że czas na zmiany. Moglibyśmy budować strukturę taką jak kiedyś była sławna TERAZ POLSKA, czyli kilka klanów z jednym TAg-iem będących faktycznie jednością i sporą potęga. Poza tym mogłoby się udać stworzenie najsilniejszego klanu polskiego w DarkOrbit będacego numer jeden na MMO (być może nawet udałoby się przegonić MA1 i byc na MMO na pierwszym miejscu (numer 4 w ogólnym rankingu ale VRU i BUG-ów tak szybko nie przegonimy).

Trzeba zdać sobie sprawę, że nowi ludzi to zarówno więcej kolegó do wspólnej zabawy i wypadów na obce mapy i PvP jak i też więcej ludzi, z którymi można mieć jakieś drobne sprzeczki i konflikty. Pisze o tym, żeby nie było, iż podaję same plusy połączenia a nie uwzględniam minusów.

Tak naprawdę niewiele by się zmieniło oprócz tego, że było by nas więcej. Wszystkie nowo utworzone klany widziałyby się na zielono, dalej siedzielibyśmy na tym samym TS więc dalej moglibyśmy latać w tej samej ekipie....nawet jeśli część z nas trafiłaby do pierwszego, część do drugiego a reszta do trzeciego klanu.

Nie wiem jeszcze czy tworzylibyśmy nowy klan z nowym TAG-iem czy przeszli po prostu do S.P.Q.R - to są szczegóły do uzgodnienia. Z naszych barków zostałby za to zdjęty ciężar zarządzania klanem i martwienia sie o nowych członków itd.

Reszte tematu chyba znacie bo rozmawialiśmy juz o tym wstępnie na TS.

Proszę wszystkich o wypowiedzenie się w tym wątku jak najszybciej.

Pozdrawiam
Izrafel

Offline

 

#2 2009-02-26 08:30:32

strongman25

Gracz

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2008-11-21
Posty: 40
Punktów :   

Re: Połączenie klanów

żal mi by było rozstać się z PKZ ale faktycznie stoimy w miejscu może i połączenie klanów jest dobrym pomysłem  musimy zacząć znów latać na PVP by aniołki i pieski przestali się chwalić

jeśli chodzi o tag musi pokazywać ze jesteśmy POLAKAMI np [PL®] był by lepszym TAGiem niż SPQR


no ale reszta też musi się wypowiedzieć


a jak tam nasze spotkanie w real słyszałem ze poprzednie plany niedoszły do skutku
długi weekend w maju w Toruniu proponuje

Ostatnio edytowany przez strongman25 (2009-02-26 08:32:51)


I Am Legend

Offline

 

#3 2009-02-26 12:15:01

Ragat

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 31
Punktów :   

Re: Połączenie klanów

z zalem ale przyznaje ze PKZ stanal w miejscu a nawet zaczal sie cofac.faktycznie moze polaczenie z sqpr czy jak to sie tam pisze bylo by dobrym rozwiazaniem. Zostajac  jako PKZ mozemy liczyc na max 40 pozycje w rankingu i byc jakims malym klanem i tluc sie z aniolami i psami na ziemniaczanych mapkach.dolaczajac i tworzac nowy wiekszy klan bedziemy i tak latac dalej razemm tylko ze z innym tagiem i moze nie w jednym klanie bo wszyscy sie nie zmieszcza do jednego  ale w koncu moze stworzymy cos co moze sie  powalczyc z  burakami ( venus ). warto to przemyslec i nie pisac ze np. mnie wszystko jedno albo zrobie jak reszta woli tylko pisac  pisac i pisac co o tym myslicie

Offline

 

#4 2009-02-26 13:13:06

ANIA1981

Gracz

Zarejestrowany: 2008-11-15
Posty: 4

Re: Połączenie klanów

no to fakt stanelismy w miejscu ,ja jestem za tym by połaczyc sie chodz co ja mam do powiedzenia troszke mało tak jak moje pd ,ale wypowiadam sie zeby nie było ze nie wypowiedziałam sie musze napisac i tak zrobie to co reszta klanowiczow he he pozdrawiam

Offline

 

#5 2009-02-26 15:55:59

Neli21

Moderator

12727388
Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 17
Punktów :   

Re: Połączenie klanów

moim skromnym zdaniem^^ możemy się połączyć ale jak Kaska się zgodzi, bo bez niej nie idę. Może by bylo lepiej coś nowego, a nie tak ze nas SPQR wchłonie..
aa Strong w jakim Toruniu, chyba się przesłyszałeś ;p

Ostatnio edytowany przez Neli21 (2009-02-26 15:57:07)

Offline

 

#6 2009-02-26 18:18:08

SOLDIER

Gracz

7981799
Skąd: Cork
Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 23
Punktów :   

Re: Połączenie klanów

Moim Zdaniem To Jest nawet Dobry pomysł . Tag klanu
S.P.Q.R  trzeba by bylo raczej zmienic , szkoda tylko ze nie wszyscy bedziemy w jednym klanie  a tak pozatym to mamy sie lączyc tylko z s.p.q.r?? czy jeszcze z jakimis klanami ?


Bim Oi Repellere Licet

Offline

 

#7 2009-02-26 20:18:43

mintaa

Administrator

1499636
Skąd: Bełchatów
Zarejestrowany: 2008-11-12
Posty: 33
Punktów :   

Re: Połączenie klanów

Moje zdanie jeste wszystkim znane i dlatego powiem Wam jedno. Nawet jeśli połączymy się z innym klanem ja na drugim nicku zachowam klan PKZ jest to pierwszy klan i jedyny w którym grałem Z samego sentymenu nie będę potrafił zlikwidować tego klanu

Offline

 

#8 2009-02-26 20:20:52

marius

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 9
Punktów :   

Re: Połączenie klanów

tez sie musze wypowiedziec , szkoda byloby opuszczac ten klan z tym Tagiem PKZ , byly momenty ze szlismy ladnie do przodu , stanelismy i opadamy. podjelismy sluszna decyzje ze przeszlismy na MMO byly nowosci wiec teraz sprobojmy inna nowosc, stworzyc jeden najsilniejszy klan na MMO i jestem za tym polaczeniem klanow, mnie tam nie zalezy w ktorym sie znajde klanie ale zeby jeszcze lepiej sie latalo. a tag PKZ w moim nicku i tak pozostanie zeby jeszcze dlugo pamietali z EIC I VRU. POZDRAWIAM

Offline

 

#9 2009-02-26 21:02:58

robert_gt

Gracz

Zarejestrowany: 2008-11-15
Posty: 6
Punktów :   

Re: Połączenie klanów

Witam,
Powiem tak, połączyć się możemy, ale tak jak zauważył Mariusz na zasadzie że zostawiamy drugi tag czyli np. [-PL-][PKZ]robert_gt lub  [-PL-]robert_gt[PKZ]. Jak widzicie nie dałem z przodu tego SPQR, bo ten tag nie podoba mi się i nic nie mówi o nas tak jak zauważył Strogman25. TAG jednoznaczne powinien mówić o NAS że połączali się POLACY !! te [-PL-] to tak roboczo wymyślone.

To z spraw optymistycznych, teraz trochę pesymizmu.
Po połączeniu według mnie nadal będziemy latać osobno jak ma to miejsce teraz wieczorami ekipa Robetoll, Dzikus, Mariusz, ewentualnie Izra lub Minta tworzy zgraną grupe i lata jak powinno się ( poza Dzikusem zagubionym zawsze w czasie i przestrzenni ) [jak kogoś pominąłem to przepraszam,  udziele sobie nagany wzrokowej ]. Czasem dołączy się ktoś z innego klanu. Nie sadzę że ekipa się ta powiększy tworząc większą bardziej zauważalną siłę. A jak się powiększy to pewnikiem dojdą spory o nieużywanie x3 "zielonki".
To jest tylko przykład bo nie latam rano ani w dzień to nie wiem jak jest o innych porach. Ja jestem w tygodniu o 21 do 00.

Dobra starczy tego czarnowidztwa.

Oficjalne stanowisko - jak zawsze - idę za zarządcą klanu, tam gdzie on tam i ja.

PS. Ja nie zawsze też pomagam z x3. Staram się pomagać jak mogę ale nie zawsze mam x3 lub U na nią. Mam nadzieje że nie macie mi tego za złe.
PS2. Dziku mam nadzieje że się nie obrazisz

Offline

 

#10 2009-02-27 08:37:53

strongman25

Gracz

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2008-11-21
Posty: 40
Punktów :   

Re: Połączenie klanów

Federacja Polskich Klanów
[PL™]



to tylko propozycja nazwy i tagu


I Am Legend

Offline

 

#11 2009-02-27 11:13:27

Izrafel

Gracz

Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 34
Punktów :   

Re: Połączenie klanów

Dowiedziałem sie dziś ze z tagiem moze byc maly problem z nazwa i tagiem.... o ile nazwe mozna delikatnie zmienic (np. United Polish Legion czy Federartion of Polish legion) to tag i nazwa zostaly zgloszone do supportu ... SPQR ... zostala wyslana prosba do supportu zeby pierwszy, drugi i trzeci klan mogly miec IDENTYCZNY tag bez dodatkowych znaczkow itd. Jest to dobry pomysł wedlug mnie gdyz zatrze to juz calkowicie roznice pomiedzy klanami.

Osobiscie mam to w nosie....w nicku i w moim sumieniu mam PKZ ... a reszta mi lata i powiewa. Moge sie nazywac i "pasztety szczecinskie"

Offline

 

#12 2009-02-27 13:26:52

robertoll

Gracz

Zarejestrowany: 2008-11-12
Posty: 5
Punktów :   

Re: Połączenie klanów

Witam. A mi nie jest obojętny tag. Wydźwięk będzie dla innych oczywisty. Już widzę te posty w stylu: SPQR wchłonął PKZ, PKZ upadł, PKZ się rozpadł, PKZ sprzedajny itp. A taki sposób interpretacji zaciemni i osłabi prawdziwy wydźwięk połączenia(budowanie potęgi na MMO). Nie należy również zapominać, że pozostawienie tagu "SPQR'' może mieć aspekt psychologiczny. Ci którzy już są w tym klanie mogą myśleć o swojej wyższości nad tymi którzy dołączyli. Oczywiście na wszystko to można położyć przysłowiową "lage" przecież to tylko gra, ale ta gra już pokazała szczególnie forum, że nie do końca tak jest. Podsumowując: jestem za połączeniem ale jednym z  decydujących argumentów dla mnie będzie zmiana tagu. Pozdrawiam

Offline

 

#13 2009-02-27 14:36:20

strongman25

Gracz

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2008-11-21
Posty: 40
Punktów :   

Re: Połączenie klanów

robertoll napisał:

Witam. A mi nie jest obojętny tag. Wydźwięk będzie dla innych oczywisty. Już widzę te posty w stylu: SPQR wchłonął PKZ, PKZ upadł, PKZ się rozpadł, PKZ sprzedajny itp. A taki sposób interpretacji zaciemni i osłabi prawdziwy wydźwięk połączenia(budowanie potęgi na MMO). Nie należy również zapominać, że pozostawienie tagu "SPQR'' może mieć aspekt psychologiczny. Ci którzy już są w tym klanie mogą myśleć o swojej wyższości nad tymi którzy dołączyli. Oczywiście na wszystko to można położyć przysłowiową "lage" przecież to tylko gra, ale ta gra już pokazała szczególnie forum, że nie do końca tak jest. Podsumowując: jestem za połączeniem ale jednym z  decydujących argumentów dla mnie będzie zmiana tagu. Pozdrawiam

popieram zmiana tagu obowiązkowo


I Am Legend

Offline

 

#14 2009-02-27 15:20:12

puN

Gracz

Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 1
Punktów :   

Re: Połączenie klanów

Ja jestem za połączeniem Nawet jakbym byl w 2 klanie albo i 3

nazwa mi obojetna, ale tag SPQ   mi sie nie podoba ;p

Offline

 

#15 2009-02-27 17:30:45

Izrafel

Gracz

Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 34
Punktów :   

Re: Połączenie klanów

Ok znamy juz zdanie niektórych ale co z resztą? Kasia, Jarud, Dzikus, Cichy,  Lust, Precision, Krzysiek i Inni... co z wami? Jak mamy robic coś jeżeli część graczy wogóle nie wypowiada się w temacie. Jak mam to zrozumieć? Olewka na wszystko i jest wam wszystko jedno?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dmc.pun.pl www.skerls.pun.pl www.mistrz-bakugan-gra.pun.pl www.autocentrum.pun.pl www.meiera20g.pun.pl