DarkOrbit PKZ

Forum Gry Darkorbit

Ogłoszenie

Akceptujesz regulamin przebywając na tej stronie i tym forum

#1 2008-11-19 09:43:39

Ragat

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 31
Punktów :   

Znajde i ustrzele :D

Witajcie fooooosice,foooooooooooosy,gracze i opierdalacze.
Ostatnimi czasy zauwazylem ze niektorzy z was maja niezla zabawe strzelajac do innych klanowiczow oraz do graczy bezklanowych. Obie te "zabawy" szkodza calemu klanowi,robiac nam zla reklame przed innymi klanami i graczami ktorzy jeszcze nie lataja w jakimkolwiek klanie.
Inna sprawa ze niektorzy krzycza ze nie maja "zielonki" i "uryny" na wypady,wojny itp a na te debilne zabawy jedno i drugie sie znajduje.
Dlatego tez,jesli  kiedykolwiek zobacze ze nasi klanowicze strzelaja do siebie lub tez strzelaja do bezklanowca odstrzele ich,najpierw uciekajacego potem atakujacego ( wczoraj odstrzelilem Adama11 ), a w temacie stasownej kary porozmawiam z naszym guru,morda nasza jedyna ( moze to bedzie cofniecie dotacji,moze klan nie bedzie pomagac takiemu "graczowi" przez jakis czas albo sie go pozbedziemy).
jesli macie do siebie jakies "ale" lub chcecie sprawdzic ktory z was jest lepszy to mapy bitewne 4-2 i 4-4 czekaja na was,jak bedziecie mieli szczescie to ktorys z was przezyje a jak nie to was odstrzela marsy lub venusy.
Taka oto "zabawe" wymyslilem ja, wasza Szara Eminencja.

Offline

 

#2 2008-11-19 16:44:23

SOLDIER

Gracz

7981799
Skąd: Cork
Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 23
Punktów :   

Re: Znajde i ustrzele :D

Zabawa SupeRRRRRRRRRRRRRRRRRR   z twgo co zrozumialem to na 4-4 tez niemzna  do siebie  strzelac czy mozna ??


Bim Oi Repellere Licet

Offline

 

#3 2008-11-19 19:38:21

Izrafel

Gracz

Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 34
Punktów :   

Re: Znajde i ustrzele :D

Ragat a do ciebie mogę strzelać? Czy jak zobaczysz, że do ciebie strzelam to też mnie odstrzelisz?

Offline

 

#4 2008-11-19 22:23:40

Ragat

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 31
Punktów :   

Re: Znajde i ustrzele :D

SOLDIER napisał:

Zabawa SupeRRRRRRRRRRRRRRRRRR   z twgo co zrozumialem to na 4-4 tez niemzna  do siebie  strzelac czy mozna ??

na pvp robta sobei co chceta. na innych mapach w zasadzie tez robcie co chcecie,tylko wezcie pod uwage ze inne klany biora nas za noobkow ( a to jeden ustrzeli na battlu sojusznika a to drugi z trzecim leja do siebie na 2-7) no jak taka reklame mamy robic klanowi to ja to pierdole i ide na marsa

Offline

 

#5 2008-11-19 22:25:11

Ragat

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-13
Posty: 31
Punktów :   

Re: Znajde i ustrzele :D

Izrafel napisał:

Ragat a do ciebie mogę strzelać? Czy jak zobaczysz, że do ciebie strzelam to też mnie odstrzelisz?

ciebie to ważne na marsa, a tak w ogóle umyj golca bo brudny

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.virkensa.pun.pl www.meiera20g.pun.pl www.autocentrum.pun.pl www.mistrz-bakugan-gra.pun.pl www.skerls.pun.pl